Підтримка України глобальними корпораціями

Відбувся телеміст між штаб-квартирою Майкрософт та УАУК з ініціативи Сергія Вакаріна. Представники керівництва Microsoft Alumni Network та проректор УАУК Юлія Романовська відповіли на запитання студентів університету

Зараз виключно важливо зберегти широку міжнародну підтримку України, особливо американської інтелектуальної еліти, яка впливає на надання допомоги США Україні. У березні 2022 Сергій Вакарін передав прохання керівництву компанії Майкрософт максимально допомогти Україні, яке Старший бізнес-директор Майкрософт Хлоя Зенг поширила серед нинішніх та колишніх співробітників компанії. Сформувався важливий напрямок допомоги ЗСУ та освітнім закладам України, зокрема екс-співробітник Майкрософт Григорій Степанець заповів 5 млн. доларів США Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та українським університетам.

А нещодавно Президент Володимир Зеленський зустрівся з членом Ради директорів Майкрософт Пенні Пріцкер, яка стала куратором допомоги, яку США надає Україні.