Школа вирішення сімейних спорів (приурочено до Дня захисту дітей)

Дата проведення: 03 червня 2023 року

Місце: м. Київ, Освітній хаб Європейського університету (бульв. Академіка Вернадського, 16 В)

Організатори заходу:

– Рада молодих юристів України;

– Європейський університет.

Захід проходить за підтримки Проєкту Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни».

Опис заходу: З моменту війни всі без винятку правовідносини зазнали змін, сімейна сфера – не виключення. Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем вирішення сімейних спорів під час війни. Ми розглянемо практику врегулювання в судовому порядку таких питань: розірвання шлюбу та поділ майна; стягнення аліментів; визнання шлюбу недійсним; визначення порядку спілкування з дитиною і місця її проживання тощо, а також опануємо деякі практичні аспекти використання медіації у вирішенні сімейних спорів.

Всі рекомендовані заходи безпеки буде дотримано.

Умови участі:

Організаційний внесок: 250 грн (150 грн – члени Ліги студентів АПУ).

Частина коштів буде направлена на потреби ЗСУ.

Для участі потрібно до 02 червня 2023 року (до 15.00!!!):

• заповнити заявку за посиланням: https://bit.ly/3p8z5HE
  • сплатити організаційній внесок (реквізити будуть надіслані на емейл після підтвердження реєстрації).

Кожен учасник обов’язково отримає сертифікат, який підтверджує участь та незабутні емоції.