Історія студентської ради

Студентська рада 2022-2023 н.р. Голова студради – Соколов Микита.

Студентська рада бере активну участь у організації освітньо-виховної діяльності та розвитку університету. Незважаючи на виклики сьогодення, студенти УАУК гідно представляють свою спільноту на міжнародній арені, стають учасниками програм обміну з закордонними університетами-партнерами, проявляють свою патріотичну позицію та допомагають державі у боротьбі з країною агресором на фронті, у волонтерських організаціях та територіальній обороні.

Студентська рада 2021-2022 н.р. Голова студради – Горбенко Анна.

Студенти УАУК занурені у бізнес-середовище: В2В переговори, бізнес-форуми та лекції від представників різноманітного бізнесу. Створення студентського осередку задля підтримки нових стартапів, взаємодія з бізнес-організаціями та тьюторинг від успішних бізнесменів – основна діяльність студради.

Студентська рада 2020-2021 н.р. Голова студради – Новак Аліса.

Діджиталізація невпинно поширюється світом та студентським життям. Участь студентів у бізнес-форумах Торгово-промислової палати України тепер проходить онлайн, студентські конкурси – теж. Проведено конкурс «Культурне різноманіття», флешмоб з читання віршів до Всесвітнього дня поезії, студенти долучилися до всесвітнього проєкту «Greening the Planet».

Студентська рада 2018-2019 н.р. Голова студради – Чепіга Вячеслав.

Активно розвивається  “проєктне лідерство” – різні студенти відповідають за різні питання/проєкти/заходи.

Старостат підтримує постійний двосторонній зв’язок між адміністрацією та студентами.

Студентська рада 2017-2018 н.р. Голова студради – Флягіна Анастасія.

Представники Студентської Ради долучаються до організації та проведення Олімпіади з ділової англійської мови, відвідують бізнес-форуми Торгово-промислової палати України, активно працюють над профорієнтаційними майстер-класами зі старшокласниками,  розвитком маркетингової стратегії університету.

Раніше (до 2017 року) наш університет – ConcordiaUA – мав назву Вісконсинський міжнародний університет в Україні  – ВМУУ/WIUU, і тому для студрад, які працювали в цей період, ми використовуємо  назву ВМУУ!

Студентська рада 2015-2016 н.р. Голова студради – Сердюк Євгенія.

Студентська Рада університету допомагає обмінюватися ідеями, інтересами та проблемами студентів з професорами, деканами та ректором. ВМУУ по праву пишається своєю благодійною діяльністю. Студенти ВМУУ допомагають трьом дитячим будинкам.

Студентська рада 2013-2014н.р. Голова студради – Горпинчук Катерина.

ВМУУ успішно співпрацює з Музичною місією Києва (ММК). ММК була створена Роджером і Діаною МакМеррін у 1993 році. Метою ММК є проведення концертів у Києві та інших регіонах України, проведення американських турів, а також турів у Киргизстані, Казахстані та Узбекистані. Члени ММК завжди бажані гості в УАГІ ВМУУ.

Оскільки студенти ВМУУ зацікавлені в практиці англійської та німецької мов з носіями мови, був організований ROSE-клуб. У клубі студенти мають можливість говорити на теми, які їх цікавлять, і зустрічатися з носіями мови.

Студентська рада 2010-2013 рр. Голова студради – Гівчак Тарас.

Студрада стала організатором студентських проектів у соціальних мережах.
Проєкт «Київ у моєму житті»
Проєкт «Гордість і надія ВМУУ»
Проєкт «ВМУУ – старт успішній кар’єрі»

Студентська рада 2006-2010 рр. Голова студради – Роман Шатов.

Студентською Радою запроваджено багато ініціатив: допомога дитячим будинкам, наукові студентські конференції, дні кар’єри, Міс та Містер університету та святкування різноманітних подій.

Колишні голови студрад: Шатов Роман Олексійович, Сердюк Євгенія Володимирівна, Горпинчук Катерина В’ячеславівна, Флягіна Анастасія, Гівчак Тарас.